فراخوان بیست و یکمین دوره جشنواره ملی پایان نامه سال

بر اساس فراخوان بیست‌ و یکمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال، شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در سه بخش اصلی، ویژه و بین‌الملل به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 دانشجویان و طلابی که در بازه زمانی 1400/7/1 تا 1402/6/31 از پایان‌نامه خود در مقاطع تحصیلات تکمیلی دفاع‌ کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی به نشانی isba.ir در جشنواره شرکت کنند. آخرین مهلت ثبت نام بیست و یکمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال 1403/2/15 اعلام شده است.

بر اساس اعلام کمیته علمی بیست  و یکمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال، بخش اصلی این جشنواره شامل حوزه‌هایی در شش گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی وعلوم انسانی است. بر این اساس، در هریک از گروه‌ها دانشجویانی که صرفاً در موضوعات زیر از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

 گروه علوم پزشکی: ناباروری و بیولوژی تولیدمثل، طب بازساختی و سلول‌درمانی، ارتقای سلامت، اپیدمیولوژی، سرطان

 گروه فنی و مهندسی: صنایع نفت، گاز وپتروشیمی، حمل و نقل ریلی، صنایع معدنی و فلزی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر وفناوری اطلاعات، مهندسی برق

 گروه علوم پایه: زیست‌شناسی، زمین‌شناسی،شیمی

 گروه علوم انسانی: ارتباطات، علوم اجتماعی،زبان و  ادبیات فارسی، حقوق، اقتصاد، دین،فلسفه، مدیریت، روانشناسی و علوم تربیتی، علوم سیاسی، تاریخ

 گروه هنر و معماری: طراحی مد و لباس، معماری ایرانی و اسلامی، هنر ایرانی و اسلامی

 گروه کشاورزی: گیاهان دارویی، صنایع غذایی، باغبانی

 بخش ويژه

در بخش ویژه این جشنواره، پایان‌نامه‌های نگارش شده در زمینه‌های تاریخ علم در ایران و اسلام، مطالعات علم و فناوری، اقتصاد دانش بنیان و تولید ملی و علوم شناختی پذیرش می‌شوند.

 بخش بین‌الملل

 این بخش به دانشجویان غیرایرانی اختصاص یافته که پایان‌نامه‌های خود را با موضوع ایران تدوین کرده‌اند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و انجام تمامی‌مراحل ثبت‌نام اعم از تکمیل فرم و بارگذاری پایان‌نامه‌ها به پایگاه اطلاع‌رسانی به آدرس www.isba.ir مراجعه نمایید.


تمامی حقوق این سایت برای سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 Iranian Students Booking Agency. All rights reserved